Dober, slab in grd od poraza Green Bay Packers proti Tennessee Titans

Toliko o tem zagonu.

Poslovite se od energije, ki je brnela skozi stavbo.

Štiri dni po odigrani najboljši nogometni tekmi leta so Green Bay Packers spet na aparatih za vzdrževanje življenja.

Gostujoči Tennessee je v četrtek zvečer prišel na Lambeau Field, nikoli ni zaostajal, in je premagal Packers, 27-17, v tekmi, ki jo je treba zmagati za Green Bay.

Packers so izgubili šestič v sedmih tekmah in padli na 4-7, kar jih pušča na 11.th mesto v NFC. Tennessee je zmagal sedmič v osmih tekmah in popravil na 7-3.

Trener Packers Matt LaFleur je dejal: "Trenutno sem izjemno razočaran, da sem prikazal takšno predstavo. »Sploh ne vem, kaj naj rečem. Nič ni bilo tako kot pred nekaj dnevi in ​​zato si tako dober kot na zadnji tekmi in vsakič, ko stopiš na to igrišče, moraš iti ven in to narediti.«

Tukaj je dobro, slabo in grdo iz zmage Titanov nad Packersi.

DOBRO

ELEMENTARNO MOJ DRAGI WATSON: V nedeljo zjutraj se je novinec Packers Christian Watson zbudil z ničelnimi sprejemi v karieri. Danes jih ima pet.

Watson je trikrat osvojil TD proti Dallas Sunday in še dva proti Titans. In njegov vzpon je eden bolj izjemnih dogodkov v novejši zgodovini Packerja.

Watson je ujel TD s 14 jardov Aarona Rodgersa v zadnji igri prve četrtine v četrtek s 50-50 skokom. Nato je pozno v tretji četrtini Watson prišel čez igrišče in ujel 8-jardni TD v zadnjem levem kotu končne cone.

Watson je postal šele drugi sprejemnik novinec v zgodovini moštva, ki je v dveh tekmah dosegel pet zadetkov. Drugi je bil Max McGee leta 1954.

"Očitno želim prispevati, kolikor lahko," je dejal Watson. »Očitno se igram, ko kličejo mojo številko. Na koncu dneva nič od tega ni pomembno, če ne zmagujemo v nogometu.

"Očitno je, da moram še naprej delati bolje in mi moramo biti še naprej boljši. Očitno sem to rekel prejšnji teden – edina statistika, ki nas zanima, je W na koncu dneva. Vse ostalo je drugotnega pomena.”

DOBRODOŠEL NAZAJ: Randall Cobb je izpustil zadnje štiri tekme zaradi poškodbe gležnja, za katero se je sprva bal, da je končala njegovo leto. Toda Cobb se je v četrtek vrnil v postavo in pomembno prispeval.

Cobb je imel sprejem na 24 jardov v drugi vožnji Green Baya, ki se je končal z touchdownom Christiana Watsona. Cobb je na tem pohodu dobil tudi udarec Aarona Jonesa.

Cobb je končal večer z ekipnim rezultatom šestih ulovov za 73 jardov. In Cobb je tudi zgodaj opravil udarec.

"To, da sem imel Cobba nazaj, je bilo zelo pomembno ne le za ekipo, ampak tudi zame posamično - samo odnos, ki ga imam z njim, in spoštovanje, ki ga imam do njega," je dejal Allen Lazard. "Samo njegova energija, njegov sok, mislim, da je prinesel veliko energije, da nam je na splošno pomagal v igri."

WALKER SIJE: Tennessee je imel v drugi četrtini impresivnih 10 minut vožnje. Pri četrti in 1 s 4-jardne črte Green Baya so Titani zaobšli zadetek iz igre in ga zadeli.

Titani so pognali Derricka Henryja na sredino, toda linijski branilec Packersov Quay Walker je eksplodiral ob udarcu in Henryja napolnil za 2-jardno izgubo.

Walker se je boril proti rezultatom v novi sezoni. Vendar je imel velik večer z 12 spopadi in ogromnim spopadom za poraz na četrtem mestu.

MASLIK JE: Nekdanji Packer varnostni LeRoy Butlerjevo ime je bilo razkrito na fasadi igrišča Lambeau Field v čast njegovega letošnjega sprejema v Hišo slavnih profesionalnega nogometa. Prejel je tudi svoj prstan odličnosti iz hiše slavnih.

Butler je igral 12 sezon (1990-2001) za Packers in bil član ekip, ki so se sedemkrat uvrstile v končnico, trikrat zmagale v diviziji, trikrat dosegle prvenstvo NFC (dvakrat zmagale) in Packersom prinesle prvo svetovno prvenstvo v 29 let. Štirikrat je bil imenovan za prvo ekipo All-Pro (1993, 1996-98) in štirikrat izbran v Pro Bowl (1993, 1996-98).

Butler je zabeležil 38 posredovanj, kar je četrto največ v zgodovini kluba. V svoji karieri je zabeležil 20.5 sacka, kar je peti največ med varnostnimi zadetki v zgodovini lige NFL (od leta 1982). Butler je eden od petih igralcev od leta 1982 s 15-+ sack-i, 30-+ interceptioni in 10-+ fumbleji (10). Je eden od samo štirih igralcev v zgodovini lige NFL in edini igralec v ligi med letoma 1990 in 2001, ki ima 35 in več INT in 20 in več sackov.

TO IN TISTO: Rasul Douglas je v četrti četrtini izvedel prestrezanje, s katerim je Packers ohranil znotraj 27-17. … Kotni branilec Green Baya Keisean Nixon je v četrti četrtini dosegel vrnitev s 24 jardov. … Zunanji branilec Preston Smith je končal z 1.5 vrečami.

LAHKO

OBRASA PASS: Nihče ne bo zamenjal Ryana Tannehilla s Patrickom Mahomesom ali Tomom Bradyjem. Toda branilec Tennesseeja je bil v četrtek zvečer videti kot eden najboljših klicateljev nogometa.

Tannehill je opravil 22 od 27 podaj za 333 jardov, dva touchdowna in eno prestrezanje. Tannehill je v povprečju dosegel 12.3 jarda na poskus podaje in končal z odlično oceno podajalcev 127.3.

Tannehill je imel 14-jardno TD podajo tekačem Dontrellu Hilliardu na prvi vožnji v Tennesseeju. In Tannehill je v prvi igri četrte četrtine vrgel puščico za TD s 16 jardov v tesen konec Austina Hooperja in zagotovil vodstvo Titans s 27-17.

"Toliko poudarka je na ustavitvi teka, veš?" Kotni branilec Green Baya Jaire Alexander je dejal. »In ti izpadi pokritosti se preprosto ne morejo zgoditi na tej točki.

»Mislim, da bi pri nekaterih od teh predstav lahko bolje komunicirali. Skrbi vas, da bi ustavili tek, in glasno je, torej je kombinacija obojega.”

AARON RODGERS: Quarterback ekipe Green Bay je dosegel ugledne številke, dosegel je 24 od 39 za 227 jardov, dva touchdowna in nobenega prestrezanja. Toda Rodgers in Packers niso zadeli pri svojih zadnjih štirih posesti, ko so imeli priložnost, da se vrnejo v igro.

Sam Rodgers je bil izjemno nenatančen, večkrat je zgrešil široko odprtega Allena Lazarda in Sammyja Watkinsa pri drugem metu. Zadnjih 20 iger Green Baya je bilo skupno le 45 jardov. In namesto da bi zbral svojo ekipo v igri, ki jo je treba zmagati, je Rodgers v kritičnem času padel.

"Mislim, zagotovo sem zgrešil nekaj metov," je dejal Rodgers. »Definitivno sem zgrešil nekaj metov. … Žogo moram vreči bolje kot nocoj.”

STRAŠEN ZAČETEK: Green Bay je prejšnji teden v četrti četrtini in podaljšku igral svoj najboljši nogomet sezone, dosegel zadnjih 17 točk in premagal Dallas z 31-28. Toda Packersi tega zagona niso prenesli v četrtek.

Tennessee je izvedel začetni udarec in v osmih igrah pretekel 83 jardov za touchdown. Titani so zaključili vožnjo, ko je podajalec Ryan Tannehill zadel tekačega Dontrella Hilliarda s TD s 14 jardov.

Velika igra na vožnji pa se je zgodila, ko je novinec iz Tennesseeja Treylon Burks ulovil 43 jardov za varnostnim Keiseanom Nixonom na tretji in sedmi. Titani so držali nogo na plinu in Hilliard je pozneje dosegel pet iger.

UJET KUKAJO: Packersi so dobro upočasnili Henryja v igri teka in ga omejili na 87 jardov pri 28 nosilih (3.1). Toda Henry jih je poškodoval z dvema prijemoma za 45 jardov in vrgel podajo za dotik.

Pri drugem golu iz tretje četrtine, 3 minut pred koncem tretje četrtine, je Henry prejel podajo in z glavo zadel v bistvo. Ko je Henry zadel črto 5 jardov, pa se je ustavil na drobiž in podajo s podajo za dotik do tesnega Austina Hooperja.

Seveda nihče ni pričakoval, da bo Henry vrgel. Toda Krys Barnes in Rasul Douglas iz Green Baya sta bila posrkana in pustila Hooperju, da se jima je prikradel za hrbet.

To je bila Henryjeva tretja podaja TD od leta 2019.

"To počnejo že nekaj časa," je o Henryjevem metanju žoge dejal Kenny Clark, igralec Packers v nosu. "Odigrali so odlično igro. Dobra igra, njihova odlična igra.”

TO IN TISTO: Patrick Taylor je bil označen, ker je zadržal prvi povratni udarec Packersov, Green Bay pa je bil prisiljen začeti na svoji 12-jardni liniji. … Prva dodatna točka tega večera Masona Crosbyja je bila blokirana. … Darnell Savage, ki se je prejšnji teden preselil iz varnega v kotiček rež, je bil v drugi četrtini označen zaradi motenj pri podaji. … Rodgers je bil zadet z namerno prizemljeno kaznijo proti koncu druge četrtine. Rodgers je vrgel žogo, ko je bil le nekaj centimetrov izven končne cone in komaj pobegnil iz varnostnega prostora. … Tennessee je premagal Packers, 408-271, in imel prednost 21-15 v prvih padcih.

UGLJEN

DOMINACIJA V PRVEM POLČASU: Titani so imeli prevlado nad žogo - in uro - v prvem polčasu. Titani so bili pri tretjih padcih 6 proti 9, kar jim je omogočilo, da so držali žogo 19 minut in 25 sekund – skoraj devet minut več kot Green Bay (10:35).

Tennessee je odigral 38 iger proti Green Bayu 20 in premagal Packerse s 171-96. Teh 96 skupnih jardov je bilo najmanj, kar so imeli Packersi med domačo tekmo v obdobju Matta LaFleurja.

Titans so imeli 13 padcev v prvem polčasu, Packers pa le šest, Tennessee pa je ob odmoru vodil s 14-6. Ta primanjkljaj se je izkazal za prevelik, da bi ga Green Bay premagal.

"Mislil sem, da smo se za našo obrambo močno borili," je dejal LaFleur. "Toda zagotovo nisem mogel priti s trave v prvem polčasu."

VZPON: Packers so v igro vstopili na devetem mestu v NFC in s 15.7-odstotno možnostjo, da pridejo v končnico, poroča footballoutsiders.com. Te kvote so padle na 6%, potem ko je Green Bay izgubil šestič v sedmih tekmah in zdrsnile na 11th mesto na konferenci.

Zaradi prihajajočega razporeda bo Green Bayu še četrto leto zapored izredno težko doseči postsezono. Packers se še vedno soočajo z vodilnimi v diviziji Philadelphio (8-1), Minnesoto (8-1) in Miamijem (7-3), skupaj z izboljšanima Detroitom in Chicagom.

"Na tej točki je res zmagati ali iti domov in še naprej se moramo boriti," je dejal Clark.

LaFleur je dodal: »Trenutno nismo v zelo dobrem položaju, to je gotovo. Kot sem rekel fantom, ni prostora za napake. Pika."