Dva nova podpisa FC Barcelona naj bi bila objavljena v naslednjih nekaj dneh

FC Barcelona naj bi v naslednjih dneh objavila dva nova podpisa.

Villarreal je doma premagal z 2:0 na zadnji tekmi še ene sezone, ki jo je pozabil, poraz na Camp Nouu, pri katerem so Blaugrano ob polnem času žvižgali in zasmehovali lastni navijači, je poudaril, da je potreba po okrepitvah pred naslednjo sezono večja. kot kdajkoli prej.

V svojem intervjuju po tekmi je trener Xavi Hernandez vztrajal, da mora klub spremeniti "veliko stvari", da bi bil konkurenčen, saj si "ne more privoščiti" še enega mandata brez srebrnega pribora, kot se je pravkar končal.

Res pa je tudi, da si Barca zaradi slabega finančnega položaja ne more privoščiti velikih podpisov v bližnjem odprtem prestopnem roku, zato si bo ogledala proste igralce s parom, ki bo objavljen kot novi podpis. prihodnjih dneh, po navedbah ŠPORT.

Ko se Katalonci podajajo Down Under na prijateljsko tekmo proti ekipi All-Star lige A v Sydneyju, bi lahko že bili razkriti prihodi Francka Kessieja in Andreasa Christensena.

Čeprav je par še vedno do 30. junija vezan na AC Milan oziroma Chelsea, se trdi, da ima dvojec že kar nekaj časa dogovorjene pogoje z Barco.

Kessie, ki je v nedeljo z Italijani osvojil naslov prvaka serije A, saj so osvojili prvi Scudetto po 11 letih, bo Kessie dodal prepotreben zalogaj v sredino in zagotovil rezervo veteranskemu kapetanu Sergiu Busquetsu, če ne bo igral pred pivot z kot sta Pedri in Gavi, in morda Frenkie de Jong, če Nizozemec ne odide.

Reprezentant Slonokoščene obale je bil ključnega pomena pri Milanovi zmagi naslova in dosegel sedem golov, obenem pa je ponudil asistenco z 2,900 minutami, zbranimi v 39 nastopih.

Kar se tiče danskega branilca Christensena, je na 2,583 tekmah v Premier ligi, Ligi prvakov in angleškem pokalnem tekmovanju odigral manj minut z 34 minutami, vendar bo pristal na Camp Nouu, da okrepi obrambo, za katero se zdi, da bo izgubila takšne, kot sta Samuel Umtiti, Clement. Lenglet in Oscar Mingueza, medtem ko sta lahko zamenjala sredinskega ali desnega branilca.