Nespoštljivo Pedrijevo posmehljivo slavje navijačev Manchester Uniteda Garnacho Angers FC Barcelona

Krilni igralec Manchester Uniteda Alejandro Garnacho je razjezil navijače FC Barcelone, ker so se posmehovali njihovemu vezistu Pedriju, potem ko so Katalonci v četrtek izpadli iz končnice Lige Evropa.

Goli brazilskega dvojca Fred in Antony v drugem polčasu so pomenili, da so Rdeči hudiči zmagali z 2:1 na Old Traffordu in skupno s 4:3.

Barca je v prvem polčasu prevladovala z improvizirano sredino, a je bila nato v drugem 45-minutnem delu tekme preplavljena.

Očitno so pogrešali suspendiranega Gavija in poškodovanega Pedrija, ki se mu je Argentinec Garnacho posmehoval ob koncu tekme.

Kot je posnela kamera, se je Garnacho odločil obeležiti zmago s proslavljanjem Pedrijevega zadetka.

Videti je, kako španski reprezentant izdeluje očala in jih dvigne k očem, v poklon svojemu očetu z očali, trdemu navijaču Barce na otoku Tenerife.

Garnacho je na Instagramu tudi dejal: "Velika ekipa je napredovala v naslednji krog" in je povzročil jezo Culerjev po vsem svetu, ker so se norčevali iz človeka, ki ni bil tam, da bi branil čast svojega kluba in je eden najbolj spoštljivih, najmanj provokativne figure v športu.

"To, da se Alejandro Garnacho norčuje iz Pedrija, potem ko je izločil Barco, kaže na njegovo stopnjo zavisti in nezrelosti," je dejal en priljubljen račun Twitter.

"Kako pomembno je vedeti, kako zmagati, še bolj pa, ko se skušaš norčevati iz igralca, čigar podplata sploh ne dosežeš."

"Garnacho naredi več izven igrišča in na Instagramu kot kot igralec, vemo, kako ti [tipi] končajo," je komentiral sledilec.

"Ni zaman, da je Garnachov idol CR7 (Cristiano Ronaldo) ter Pedri [Andres] Iniesta in [Lionel] Messi," je pripomnil drugi.

Garnacha so poleg tega imenovali "klovn" in "nezrel". "Če bi bil ta igralec v moji ekipi, bi mi bilo nerodno," je bilo še rečeno.

Medtem ko bo Barca lizala svoje rane po novem katastrofalnem neuspehu na celini, bo veliko njenih navijačev upalo na padec Uniteda v 16 finalu ali drugje v tekmovanju, da bodo lahko vrnili uslugo Garnachu z norčevanjem iz najstnika.