Ali lahko napad ekipe Green Bay Packers najde odgovore proti Belichicku in Patriotom?

Številke niso lepe.

In to je milo rečeno.

Green Bay Packers so imeli to sezono 17 žog v drugem polčasu in dosegli pičlih 10 točk. To je pičle 3.3 točke na tekmo in povprečje le 0.59 točke na posest žoge.

Zdaj se Packers soočajo z izzivom, kako izboljšati te številke proti največjemu trenerju, kar jih je NFL kdaj videl. Green Bay gosti New England - in glavnega trenerja šestkratnega prvaka Super Bowla Billa Belichicka - v nedeljo ob 3.

"Mislim, da vedno iščem prilagoditve v igri," je dejal branilec Packers Aaron Rodgers. »Včasih rad dražim naše osebje, ko se ob polčasu prilagodijo med igro, (so) res navdušeni. Je kot zagon, nekateri verjamejo v zagon, nekateri ne. Nekateri verjamejo v prilagajanje polčasa, nekateri ne.

"Vendar vedno delamo prilagoditve in poigravamo ter drobne malenkosti, da poskušamo izboljšati igro tako v žaru bitke kot nato na strani, ob polčasu in še veliko drugih trenutkih."

Doslej še niso delovali.

In to je velik razlog, da je Green Bay na 27. mestuth v točkah na tekmo le 16.0 in 19th mimogrede prekršek (228.7).

Do danes je 17 posesti Green Baya v drugem polčasu vključevalo:

• Osem udarcev.

• Dva izgubljena udarca in prestrezanje.

• Tri serije, v katerih se je igra končala.

• Ena serija, kjer so Packers ob padcih obrnili žogo.

• En dotik.

• In en zadetek iz igre.

Green Bay je v 7. tednu v svoji drugi vožnji drugega polčasa proti Minnesoti dosegel impresiven pohod v 75 igrah in 1 jardov. Od takrat je Packers v 15 vožnjah v drugem polčasu prinesel le tri točke (0.20).

Končna frustracija je prišla prejšnji teden, ko je Green Bay vodil Tampa Bay s 14-3, ob polčasu nato ostal brez zadetkov v drugem polčasu in obupno zadržal zmago s 14-12.

Packers so odigrali 30 iger v drugem polčasu proti Buccaneers in imeli skupaj le 81 jardov – v povprečju le 2.70 jardov na igro. Green Bay je v drugem polčasu uspel le štiri sekunde padca, Rodgers pa je vrgel redko posredovanje.

"Noro je, kako zagon igra tako pomembno vlogo pri tem," je dejal glavni trener Packers Matt LaFleur. "To je kot, da sediš tam in si rečeš," v redu. To lahko ustavimo. To lahko spet zaženemo.' In preprosto, iz kakršnega koli razloga, ni uresničil preostanka igre.

»In hočeš govoriti o frustrirajočem. Sedite tam in se praskate po glavi. Kako lahko rečemo, da bi to stvar zagnali? Ker ko ne premikaš žoge, si misliš, no, oni nas trenirajo, ker nam ne uspe nič.”

Spraviti stvari v tek - in jih obdržati - proti Belichicku in Patriotsom bo ogromen izziv.

Patrioti nimajo elitnega osebja, kot so ga imele mnoge Belichickove odlične ekipe. Toda le malo, če sploh kdo, je imelo boljši obrambni um kot sam Belichick.

Patrioti so trenutno na 10. mestuth v skupni obrambi (314.7) in osmi proti podaji (200.0).

Belichickove ekipe so bile vedno razvpite po tem, da jemljejo tisto, kar nasprotni napadalci obnesejo najbolje, in jih prisilijo k načrtu B ali C. V primeru Green Baya to verjetno pomeni poskus zapreti izstopajoča tekača Aarona Jonesa in AJ Dillona, ​​vendar celo Packers priznavajo. niso prepričani, kako jih bo Belichick napadel.

"Pripraviš se na veliko stvari, a vse se lahko spremeni med tekmo ali pred tekmo ali ob polčasu ali tretji četrtini ali četrti četrtini," je dejal Rodgers. »Imajo veliko načrtov, v katere se lahko udeležijo, so zelo dobro pripravljeni, dobro trenirani in pripravljen moraš biti na vsako pokritost, pritisk, nič, osem, veliko različnih stvari. Veliko spoštovanja do trenerja Belichicka. Mislim, da najboljši trener v zgodovini igre.”

Temu je težko ugovarjati.

Belichick je bil del dveh ekip prvenstva Super Bowl, ko je bil obrambni koordinator New York Giants v letih 1985-90. Osvojil je šest naslovov Super Bowl v Novi Angliji in bil v letih 2003, 2007 in 2010 trener leta lige NFL.

Belichick je bil imenovan v ekipo lige NFL za vsa desetletja za leta 2000 in 2010 in bil je imenovan med 100 NFLth Jubilejna ekipa.

Drži rekorde NFL za največ zmag v Super Bowlu (šest), nastopov v Super Bowlu (devet), zmag v končnici (31) in divizijskih prvenstev kot glavni trener (17). In LaFleurjev izziv v nedeljo bo zmagal v svoji osebni šahovski igri proti velikemu Belichicku.

"Nikoli ne veš, kaj boš dobil," je LaFleur dejal o Belichicku. »On je najboljši med najboljšimi, ne glede na šport. Ni šokantno, zakaj je osvojil toliko Super Bowlov in zakaj je zmagal na toliko tekmah. Odlično se znajde pri tem, da ti vzame tisto, kar znaš najbolje, in te spravi iz ravnotežja. Igrajo lahko veliko različnih pogledov iz istih kadrovskih skupin. Nevem. Že dolgo časa to počne na visoki ravni.”

LaFleurju, ki je v treh in več sezonah v Green Bayu dosegel rezultat 41-11, je to tudi sam dosegel na visoki ravni – vendar za veliko krajši čas.

Zdaj bo njegov izziv popraviti napako Packersovih – zlasti v drugem polčasu – proti največjemu obrambnemu mojstru, kar jih igra kdaj poznala.

"Morate imeti nekaj načrtov in prilagoditev v rokavu, če gredo v več različnih smereh," je dejal koordinator ofenzive Packers Adam Stenavich. »Za kar koli moraš imeti nekaj odgovorov. Preizkušajo vaša pravila in vas testirajo vnaprej, ciljanje, in bodo poskušali zmagati v dvobojih ena na ena na zadnji strani. Zato moraš biti pripravljen na zmago.”

Kar je bilo veliko lažje reči kot za Packers 2022.